Pagina cupeiDesfăşurareClasamentSponsoriDiscuţiiJurnal
Iubesc Culoarea Visinie, Rapid ❤  (cod: 65406)
Această cupă a fost câstigată de Edi

Organizator: Edi  (19 oct)

8 jucători   2 grupe

Premii totale 200 credite. (câştigător: 100 credite; finalist: 50 credite; semifinalist: 25 credite)

Sponsori: Fond de premiere - 200 credite

Se va juca cu orice echipă in afara de Barcelona !
• Keeper Difficulty Level: World Class
• Daca se dovedeste ca jucatorul gazda ( adica cel care hosteaza meciul ) nu a avut setarile cerute de provocare , pierde meciul cu 3-0.
• Inceperea de la mijlocul terenului (la începutul primei sau celei de-a doua reprize , sau după primirea unul gol) se face cu pasă în spate - Obligatoriu
• Incalcarea oricareia dintre regulile de mai sus DE DOUA ORI va duce la pierderea meciului cu 3 - 0 de catre jucatorul care greseste. Daca o regula este incalcata o singura data, si din aceasta incalcare este avantajat pe tabela de scor cel care comite infractiunea, se anuleaza golul respectiv, obtinut fraudulos.
• Este interzisă tragerea de timp, prin aceasta înţelegându-se pasele repetate între fundaşi şi portar mai mult de 5 minute virtuale. Incalcarea acestei reguli va duce la pierderea meciului cu 3 - 0 de catre jucatorul care greseste.

Nivel CSL acceptatOrice nivel 0 - 1499  1500 - 1799  1800 - 2099  2100 - 23
Atenţie! Utilizarea acestui site presupune acceptarea integrală şi respectarea regulamentului general al site-ului. Vă rugăm să întrerupeţi imediat utilizarea acestui site în condiţiile neacceptarii sau nerespectării acestui regulament în integralitatea sa.

Participarea în competiţii se va face numai prin acceptarea şi respectarea în integralitatea sa a regulamentului general al site-ului.